Борац заустављен у Прњавору: Љубић елиминисао ”црвено-плаве” из Купа РС

Фудбалери Борца елиминисани су из даљег такмичења у Купу Републике Српске изгубивши данас у четвртфиналној фази од Љубића у Прњавору резултатом 2:1.

Након првих 45 минута, домаћин је имао два гола предности, а двоструки стријелац био је Данко Сегић и то у 27. и 42. минуту. Заостатак је у 81. минуту смањио Синиша Дујаковић, али је то ипак било све што је наш тим успио да учини до краја сусрета.

Црвено-плави тако ни седму сезону у низу неће бити у прилици да се боре за шампионски трофеј, а сада се окрећу преосталим утакмицама до краја јесење полусезоне у Првој лиги Републике Српске. У суботу, 17. новембра, наш тим ће гостовати Рудар Приједору, док седам дана касније дочекује Алфа Модричу.

ЉУБИЋ – БОРАЦ 2:1 (2:0)

стријелци: 1:0 Сегић (27.), 2:0 Сегић (42.), 2:1 Си. Дујаковић (81.), стадион: Синиша Пеулић, гледалаца: 300, судија: Синиша Лазић (Приједор), жути картони: Јагодић, Ратковић, Жеребни (Љубић), Мазић, Бајић (Борац).

ЉУБИЋ: Ратковић, Радаковић, Ковачевић, Којић, Б. Жижак, Јагодић, Сегић, А. Жижак, Бургић (од 35. минута Субић), Граховац (од 79. минута Васић), Гајић (од 88. минута Жеребни). Тренер: Никола Зељковић.

БОРАЦ: Саватовић, Бајић, Шикањић, Ћосић, Жеравица, Мојовић, Ст. Дујаковић (од 46. минута Си. Дујаковић), Буразор, Мазић, Поповић (од 46. минута Аничић), Чудић (од 67. минута Јакуповић). Тренер: Дарко Војводић.