Борац тријумфовао у првој контролној утакмици

Фудбалери Борца савладали су Metalleghe BSI, 1. лиге ФБиХ, резултатом 2:0 у првој контролној утакмици у склопу припрема за наставак сезоне. Оба гола постигнута су у другом полувремену, а стријелци су били Милан Шикањић у 53. и Алмедин Зиљкић у 70. минуту из једанаестерца.

Подсјетимо, црвено-плави у понедјељак, 28. јануара, путују на припреме у турско љетовалиште Анталију, гдје остају до 9. фебруара.

БОРАЦ – METALLEGHE BSI 2:0 (0:0)

стријелци: 1:0 Шикањић (53.), 2:0 Зиљкић (пенал, 70.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Марио Јелић (Бањалука).

БОРАЦ: Саватовић, Радуловић, Ћосић, Арсић, Рунић, Зарић, Даниловић, Мојовић, Аничић, Зиљкић, Јакуповић. Играли су још: Тополовић, Стефан Дујаковић, Пајчин, Мирковић, Кујунџић, Вујмиловић, Турањанин, Батар, Шикањић, Поповић. Тренер: Дарко Војводић.

METALLEGHE BSI: Кукрика, Даниловић, Ковач, Поповић, Малбашић, Кременовић, Аљетић, Бешагић, Пљевљак, Танкуљић, Харачић. Играли су још: Дагоја, Макић, Кркић, Бртан, Хусић, Томазић, Љуца. Тренер: Салим Дураковић.

(борац-спорт, фото: НК Metalleghe BSI)