Борац голом Бајића савладао Дрину у Зворнику

Фудбалери Борца задржали су лидерску позицију након гостовања у Зворнику савладавши данас екипу Дрине резултатом 0:1. Једини гол виђен је у судијској надокнади првог полувремена, када је мрежу Зворничана затресао штопер нашег тима Делимир Бајић.

Након 9 одиграних утакмица, црвено-плави имају бод више од Слоге из Горњег Црњелова, која је данас савладала Текстилац резултатом 1:0

У сриједу Борчеве фудбалере очекује утакмица осмине финала Купа Републике Српске у Шековићима, сљедеће суботе на Градском стадиону биће одиграна пријатељска утакмица са Дрином, док ће наредни првенствени меч Борац одиграти такође на Градском стадиону у уторак, 16. октобра, против Сутјеске из Фоче.

ДРИНА – БОРАЦ 0:1 (0:1)

стријелци: 0:1 Бајић (45+1.), стадион: Градски у Зворнику, гледалаца: 150, судија: Велимир Дринић (Модрича), жути картони: Митровић, Јевтић (Дрина), Триван. Си. Дујаковић, Чудић (Борац).

ДРИНА: Богићевић, Трифковић, Јевтић, Граховац, Илић (од 35. минута Благојевић), Митровић, Марковић (од 75. минута Крстић), Ступар, Молеровић, Спасојевић (од 65. минута Дамјановић), Нинић. Тренер: Момчило Станић.

БОРАЦ: Тркуља, Бајић, Јакуповић (од 69. минута Си. Дујаковић), Кајкут (од 60. минута Чудић), Радуловић, Ћосић, Мојовић, Даниловић, Буразор, Батар, Аничић (од 81. минута Триван). Тренер: Дарко Војводић.